Зірочка
/ Зірковий вернісаж
Зірковий вернісаж

Хто, як квочка з курчатами

В садочку щодня з малятами?

Хто їх пильно доглядає,

Няньчить, пестить, розважає,

Вчить співати й малювати,

Рахувати і читати?

Знає безліч казочок

Про слухняних діточок.

Колектив дошкільного навчального закладу “Зірочка” працює творчо, розумно, тут живуть своєю душою професіонали своєї справи, котрі разом із керівництвом закладу перебувають у постійному творчому пошуку шляхів в модернізації освітньо-виховного процесу.

Про вихователя дитячого садка хочеться вести окрему розмову, бо вони першими прокладають дитині шлях до знань, добра, краси, віри, надії і любові.

У кожного педагогічного колективу свій індивідуальний шлях, а кінцева мета єдина – створення оптимальних умов для перебування та розвитку дітей дошкільного віку. Тому в своїй повсякденній роботі наш колектив прагне перетворити садочок на дім, в якому чекають на дитину, люблять її та турбуються. Тому сотні срібних голосочків дзвенять кожного ранку у дошкільному закладі.

Особистістно – орієнтований підхід до навчання та виховання дітей ставить до педагогів закладу підвищені вимоги, зокрема : шукати цікаві та різноманітні форми спілкування з вихованцями. Зважаючи на те, педагогічний колектив розробляє і впроваджує інтерактивні форми роботи з дошкільниками.

Завдяки професіоналізму педагогічних працівників ДНЗ №34 «Зірочка» гарантує високу якість виховання, розвитку і навчання дітей.

Педагогічна майстерність, ерудиція, ініціативність, творчий підхід до справи – ось життєве кредо нашого колективу.