Зірочка
/ Наше життя / Заходи проведені в рамках Місячника БЖД
Заходи проведені в рамках Місячника БЖД

Цьогорічний жовтень запам’ятаєтся малятам дошкільного навчального закладу № 34 «Зірочка» цікавими виховними заходами, проведеними в рамках Місячника БЖД. В їх організації та проведенні взяли участь педагоги, діти та їхні батьки. Це тематичні заняття «101 – народна служба порятунку», «Газ – це небезпечно»; ранки профілактичного спрямування «Якщо друг опинився у небезпечній ситуації», «Про вогонь нам треба знати – з ним не можна жартувати!».

Під час перегляду лялькової вистави «Вогонь – друг, вогонь – ворог», яку показали педагоги Білокамінська Олена, Максименко Людмила, Довжук Віталія, малята співчували героям казки, допомагаючи Їжачку та Зайчикові врятувати Білченят від пожежі.

А закріпити отримані протягом Місячника знання діти змогли під час музично-спортивної розваги «Лісова пригода», підготовленої та проведеної інструктором з фізкультури Горяїновою Оленою та музичним керівником Горбуненко Галиною. Перетворившись на відважних пожежників, діти дали відсіч підступному та небезпечному Вогню та допомогли Осені, роль якої вдало виконала психолог ДНЗ Павлова Олена, врятувати ліс.
Сподіваємось, що отримані знання допоможуть нашим вихованцям  не розгубитися у разі виникнення небезпечної ситуації, а ще краще – залишаться гарним спогадом про цікаву гру!

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Залишити відповідь