Зірочка
/ Наше життя / Європейський день захисту дітей від сексуальної експлуатації та сексуального насилля
Європейський день захисту дітей від сексуальної експлуатації та сексуального насилля

  18 листопада європейська спільнота відзначає Європейський день захисту дітей від сексуального насильства та сексуальної експлуатації. Для попередження ситуацій насильства вкрай важливо відкрито обговорювати проблему та  здійснювати просвітницьку діяльність серед педагогів, батьків та дітей.

       Сексуальне насильство та сексуальна експлуатація дітей є серйозним порушенням прав дитини та має довготривалі і руйнівні наслідки на все життя. За даними Ради Європзкаи кожна п’ята дитина (в Україні – 21%) страждає від різних форм сексуального насильства. У понад 80% таких випадків злочинець є знайомою для дитини людиною.

До Дня захисту дітей від сексуальної експлуатації та сексуального насильства в нашому закладі було проведені психологом заходи серед педагогів, батьків та вихованців:  година спілкування на тему: «Конвенція ради Європи про захист дітей від сексуальної експлуатації та сексуального насильства», перегляд мультиків “Розкажи дорослому якому довіряєш” та “Кіко каже “НІ”.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Якщо у Вас є запитання, повязанні із вихованням дітей і захистом їхніх прав та інтересів, якщо Ви потребуєте консультації або опинилися в складній життєвій ситуації, Ви можете звернутися за консультацією на Національну дитячу “гарячу” лінію: 0 800 500 225 або 116111 (безкоштовно з Київстар)

 

Залишити відповідь