Зірочка
/ Наше життя / Як створювати й зберігати сімейні традиції? (робота з батьками)
Як створювати й зберігати сімейні традиції? (робота з батьками)
  Садочок немов одна велика дружня родина. Саме в такому тісному дружньому колі відбувся круглий стіл з батьками на тему: «Як створювати й зберігати сімейні традиції?” в середній Б групі (вихователі Клінишкова Ірина Михайлівна, Максименко Людмила Юріївна).
Вихователі створили затишну позитивну атмосферу, мозковий штурм, завдяки цьому відбувся цікавий діалог. З великим задоволенням батьки виконували різні завдання, вправи, ділилися досвідом.  «Такі зустрічі потрібні!» – лунало від батьків.

Під час цієї зустрічі батьки усвідомили всю важливість сімейних традицій та їх збереження, адже  родина — це природний осередок найглибших людських почуттів, де дитина засвоює основи моралі серцем і душею, коли розвиваються почуття доброти, чуйності, совісті, правдивості, любові до всього живого. Батьки — головні природні вихователі дитини, а вихователь допомагає батькам у виборі правильних методів виховання дітей у сім’ї, формує гармонійний образ сім’ї, потребу в співпраці батьків і дітей. Всі знають, що саме в тих родинах, де існують традиції, діти почуваються спокійно і захищено, у них не виникає тривожність, вони мають уявлення про те, якою мати бути справжня родина. Традиції гуртують родину, поєднують її членів, формують у дітей справжні сімейні цінності. А ще дають змогу в майбутньому будувати свою міцну, дружну родину.

Залишити відповідь