Зірочка
/ Наше життя / Виставка новорічних поробок «Новорічна майстерня»
Виставка новорічних поробок «Новорічна майстерня»

З кожним днем все ближче і ближче наближається до нас Новий рік. Це чарівне свято, яке з нетерпінням чекають діти, – пора подарунків, веселощів і здійснення чарівних бажань, а ще – свято добра, родинного затишку. Підготовка до цього свята в дитячому саду йде в самому розпалі. Вже давно прикрашені групи та інші приміщення дитячого садка, вбираються ялинки.

У молодшій А групі (вихователі Баранюк В.І., Цевенко І.П.)  вже традиційно у ці святкові дні проходить виставка новорічних поробок «Новорічна майстерня», на якій у всій зимовій красі представлено розмаїття новорічних прикрас та композицій. Вироби для виставки готували батьки разом зі своїми малюками, втілюючи свої задуми у новорічних композиціях.

Батьки вихованців приємно вразили нас творчим підходом до справи. Оригінальне використання нетрадиційних матеріалів та технік сприяло створенню справжніх шедеврів, які принесли гарний настрій не лише малюкам, а й дорослим. Новорічні прикраси та композиції відображають оригінальність задумки, фантазію, старанність наших батьків і їх діток та підкреслюють своїм зовнішнім виглядом щирість, життєрадісність й доброту дошкільнят. А ще ми радіємо тому, що члени родин вихованців мали можливість зайнятися цікавою справою разом зі своїми дітьми, спільно попрацювати, а це для них найдорожчий новорічний подарунок.

Висловлюємо  подяку сім’ям  Богомолових, Духовняк, Забавка за розуміння та активну участь у виставці новорічних поробок.

Залишити відповідь