Зірочка
/ Наше життя / Увага! Діти на дорозі!
Увага! Діти на дорозі!

В Україні стартував місячник “Увага! Діти на дорозі!” Він триватиме до 20 вересня 2017 року. Мета проведення цього комплексу профілактичних  заходів – забезпечення безпеки маленьких пішоходів дорогою до дитсадка та школи. За час літніх канікул діти відвикли від інтенсивного руху і, звичайно,  підзабули правила безпечної поведінки на дорогах. Тому їм необхідно постійно нагадувати прості і загальновідомі речі з основ безпеки життєдіяльності. Наприкінці серпня більшість дітей після сезону відпусток повертаються з батьками з відпочинку до міст з інтенсивним рухом транспорту на вулицях. За статистикою саме в кінці серпня – на початку вересня помітне зростання рівня аварійності за участю дітей, тому співробітники Державтоінспекції приділяють дітям особливої уваги, намагаються вберегти їх від трагічних помилок на автошляхах, роз’яснюючи неповнолітнім вимоги правил дорожнього руху та пояснюють, якими можуть бути наслідки від їх невиконання.

«Увага! Діти на дорозі»           

В  рамках  місячника «Увага! Діти на дорозі» у дошкільному навчальному закладі № 34 “Зірочка”  проводяться профілактичні заходи. Головною метою  яких є  збереження життя і здоров’я дітей на дорогах. Серед вихованців закладу проводяться конкурси малюнків, тематичні заняття, музично-спортивні розваги “Станція Травмпунк”

Адміністрація дошкільного навчального закладу №34 “Зірочка” закликає батьків приділити необхідну увагу безпеці дітей на дорозі.

Літні канікули добігли кінця, а це означає що на вулицях міст та селищ знову  побільшає маленьких пішоходів. Пам’ятайте – безпека ваших дітей насамперед залежить від вас. Не полінуйтеся вкотре нагадати дітям основні правила безпечної поведінки на дорозі, звертаючи увагу на особливості дорожнього руху. І, звичайно, дотримуйтесь правил  самі, адже найкраще навчання – це ваш особистий приклад правильної поведінки.

IMG_6662    IMG_6663

IMG_6665

 

Залишити відповідь