Зірочка
/ Наше життя / Турбота з боку влади про найменших у дитячому садочку
Турбота з боку влади про найменших у дитячому садочку

Нещодавно у дитячому садочку проводився поточний ремонт групових приміщень та ігрових майданчиків. Спільними зусиллями працівників закладу, її адміністрації та батьків вихованців ми маємо гарні укомплектовані, привабливі за своїм зовнішнім виглядом групові приміщення та майданчики. Але цього разу не обійшла стороною нас неабияка підтримка з боку влади. В першій молодшій групі, в ході проведення ремонту туалетної кімнати величезний внесок зробили родини дошкільняток. Але відновлення приміщення могло б бути незавершеним, якби не допомога депутата міської ради Косовського Валерія Петровича, який домігся виділення коштів.

 І цього сонячного та приємного ранку відбулася зустріч малят, батьків та працівників закладу із депутатом разом з його помічниками та журналістом.

Першими гостей тепло зустрічала завжди привітна та ласкава завідувач дитячого садка Цісар Ірина Михайлівна, яка із задоволенням представила відремонтоване групове приміщення за сприяння Валерія Петровича.
Сьогодні ми маємо зручні умови  для перебування діточок. У зв’язку із ненайкращим станом альтанок на ігрових майданчиках запланований їхній майбутній ремонт. І з великим наміром Валерій Петрович також прийняв до душі це болюче питання, намагаючись знову ж таки виявити щиру допомогу, піднявши це питання на розгляді під час сесії депутатів Первомайської міської ради. Ми дуже сподіваємось, що з такою  не підкупною любов’ю до дітей  та добрим серцем йому неодмінно все вдасться!!!

Під час зустрічі у дитячому садку вихователям та малятам видалась нагода пожвавити настрій та поліпшити життєвий тонус гостей веселим таночком та цікавою грою. А діткам поласувати смачненькими пригощеннями.

 Від імені усього колективу, сімей вихованців  були висловлені щирі вітання та слова подяки Валерію Петровичу разом з його вірною командою. Турбота про найголовніше – благополуччя найменших, заслужила визнання та  щирої подяки!!!

Автор статті : вихователь-методист ДНЗ № 34 «Зірочка» Ярмошенко Олена Іванівна

Залишити відповідь