Зірочка
/ Наше життя / Розвиток зв'язного мовлення засобами природнього довкілля
Розвиток зв’язного мовлення засобами природнього довкілля

Важливим засобом, що сприяє обміну педагогічним досвідом та стимулює педагогів до вдосконалення власної професійної майстерності, є проведення ними відкритих заходів.

Відповідно до річного плану  ДНЗ, в  старших групах були проведені  колективні перегляди занять до педради на тему “Розвиток зв’язного мовлення засобами природнього довкілля”.

 Під час перегляду  комплексного заняття “Дика природа взимку” в старшій А групі,  яке підготувала Цевенко Ірина  Петрівна,   діти вчились складати описові розповіді про природу взимку, будувати різні форми діалогу під час відповідей на запитання на запропоновану тему: про характерні зміни, що склалися у житті рослин, тварин та птахів взимку; розвивали вміння самостійно, зв’зно, послідовно, зрозуміло для інших розповідати про диких тварин за зразком вихователя та описувати.

Макименко Людмила Юріївна вихователь старшої Б групи, поділилась досвідом, показавши комплексне заняття “Подорож до зоопарку”.  Дітлахи старшого дошкільного  віку з великим задоволенням здійсниснили уявну подорож до зоопарку, складаючи при цьому розповіді  з про екзотичних тварин, вживаючи в мовленні складні прикметники. В ході такого ігрового заняття, вихованці легко засвоїли поданий матеріал, а педагог з легкістю зміг досягти поставленої мети.

  Педагоги  під час колективного перегляду не тільки подивилися роботу своїх колег, а й взяли активну участь в обговоренні переглянутих  заходів.

Залишити відповідь