Зірочка
/ Наше життя / Розвага до 1 квітня
Розвага до 1 квітня

Кожна людина любить  над ким-небудь: пожартувати або розіграти, але один день в році,  цим займаються абсолютно всі, від дитини до дорослого, від студента до ділової людини. Але ось чому цей день припадає саме на 1 квітня  точно сказати ніхто не може. На цей рахунок існує кілька версій, одні приписують зародження цього свята Стародавньому Риму, де в середині лютого (а зовсім не на початку квітня) святкувалося свято Дурних. Інші переносять зародження свята в древню Індію, де 31 березня відзначали свято жартів. 1-го ж квітня в стародавньому світі жартували тільки ірландці, та й то на честь Нового року.

Є й версія, за якою цього свята ми зобов’язані неополітанскому королю Монтерей, якому на честь свята з нагоди припинення землетрусу піднесли рибу. Через рік цар зажадав таку саму. Такий же не знайшли, але кухар приготував іншу, вельми нагадує потрібну. І хоча король розпізнав підміну, він не розгнівався, а навіть розвеселився. З тих пір і увійшли в звичай першоквітневі розіграші.

Цього дня достатньо просто мати гарний настрій, веселитися, жартувати, розважатися і радіти життю. 31 березня під гаслом «Смішний день» в ДНЗ № 34 «Зірочка» пройшла весела розвага, присвячене Дню сміху. Інструктор з фізкультури О.В.Горяїнова та керівник музичний А.В.Скородинська  створили святкову радісну атмосферу. Герої свята, клоуни Кльопка та Закльопка, змогли викликати у дітей позитивні емоції, радість під час розіграшу, жартів, веселих ігор. Діти показали свою майстерність, артистизм під час читання віршиків-смішинок. Усі: і вихователі , і малюки отримали велике задоволення від свята.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Залишити відповідь