Зірочка
/ Наше життя / Проведення заліку з ЦЗ в ДНЗ №34 "Зірочка"
Проведення заліку з ЦЗ в ДНЗ №34 “Зірочка”

Сьогодні проблема безпеки розглядається, як базисна потреба людини, тому на дошкільний заклад покладається відповідальність за цілеспрямоване формування у дітей ціннісного ставлення до власного здоров’я, адекватних реакцій на різноманітні чинники ризику для життя.

Починаючи з того моменту, як дитина робить перші кроки, вона зазнає впливу небезпечних факторів. Небезпеки підстерігають дитину практично на кожному кроці – удома небезпека йде від електричних, газових приладів, пустощів із сірниками, на вулиці – необережність на дорозі, використання піротехнічних, вибухонебезпечних предметів і т. ін., що може призвести до біди.

Брак життєвого досвіду, беззахисність і невміння діяти в критичних ситуаціях робить дитину уразливою в усіх відношеннях. Тому про те, як діяти у тій або іншій проблемній ситуації, дитині повинні пояснити батьки і вихователі.

30 квітня в мет.каб. був проведений начальником штабу ДНЗ№34 ЦЗ, вихователем – методистом  О.І. Ярмошенко,  залік з ЦЗ серед працівників ДНЗ №34 “Зірочка”. Всі працівники отримали – Зараховано за результатом заліку.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Залишити відповідь