Зірочка
/ Наше життя / Продовжуються колективні перегляди освітньої роботи з дітьми з теми “Формування духовно-моральних цінностей у дітей дошкільного віку засобами музики та художньо-прикладного мистецтва”
Продовжуються колективні перегляди освітньої роботи з дітьми з теми “Формування духовно-моральних цінностей у дітей дошкільного віку засобами музики та художньо-прикладного мистецтва”

07.11.2018 р. в рамках підготовки до педагогічної ради, педагоги відвідали заняття в середній Б групі (вихователь Максименко Людмила Юріївна).

Вихователь за мету ставила: учити малювати чотирьохпелюсткову квітку мазками, прийомом прикладання пензлика всім плиском ворсом догори; відгадувати загадки, відповідати на запитання дорослого, граматично правильно будувати речення та підтримувати діалог на запропоновану тему. Закріпити вміння малювати хвилясті або прямі лінії зліва на право, згори донизу кінчиком пензлика; правила користування пензликом та фарбами. Розвивати дрібну моторику рук, окомір,  почуття кольору та ритму. Формувати у дітей духовні норми взаємин між людьми: у сім’ї та родині позитивні почуття до рідних – повагу, турботу, вдячність; до людей творчої праці, до своєї Батьківщини. Продовжувати знайомити з яскравими зразками національного декоративно – прикладного мистецтва: гончарні вироби, вишиті рушники, домотканні килими. Активізувати словник дітей словами та словосполученнями: гончар, килим, вишивальниця, розписна піч, старовинна скриня, дерев’яна лавка. Виховувати інтерес до декоративно – прикладного мистецтва; товариське ставлення один до одного.

Вихователі під час заняття не тільки подивилися на роботу своєї колеги, а й взяли активну участь в обговоренні переглянутого заняття та оцінили проведення та організацію заняття на високому рівні.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Залишити відповідь