Зірочка
/ Наше життя / Новорічні канікули дошкільнят
Новорічні канікули дошкільнят

Січневі канікули для дітей – це завжди очікування чогось незвичайного, чарівного, казкового. Тому, колектив ДНЗ№34 «Зірочка» з особливим натхненням підійшов до організацій дозвілля дітей під час новорічних канікул. Естетично прикрашені приміщення закладу, групових кімнат та музичної зали сприяли створенню радісного святкового настрою. Хороводи круг ялинки, спортивні змагання, розваги….

    Безліч позитивних емоцій  отримали вихованці середніх та старших груп під час лялькової вистави за мотивами казки М. Лисенка «Три бажання», активними учасниками якої  стали вихователі Людмила Повознюк та Ірина Усатенко. Казка розповіла малятам не лише про чарівні перетворення, а й  нагадала про необхідність дбати про своє здоров’я.

    Крім того, музичний керівник Галина Горбуненко підготувала та провела  розвагу «Ялинковий калейдоскоп». Діти  молодших груп з задоволенням пригадали новорічні вірши, співали пісні та танцювали. Розвагу було продовжено на свіжому повітрі, де діти раділи снігу та гралися у веселі зимові ігри.

Залишити відповідь