Зірочка
/ Наше життя / Новини методичної служби
Новини методичної служби

«ОСВІТА – ЦЕ НАЙСИЛЬНІША ЗБРОЯ, ЯКУ ВИ МОЖЕТЕ ВИКОРИСТАТИ ДЛЯ ТОГО, ЩОБ ЗМІНИТИ СВІТ»

Нельсон Мандела

Для здійснення методичної роботи в дитячому садочку № 34 «Зірочка» працює методичний кабінет, в якому створені всі умови для індивідуальної та колективної форм роботи. В нашому закладі методичний кабінет – це консультативний та інформаційний центр. Перш за все, тут зібрана та систематизована документація різних напрямів роботи. Вона знаходиться в тематичних папках, на динамічних стендах із змінною інформацією, в базі даних ком’ютера. Створена картотека методичної літератури, банк даних інноваційних технологій. Для ефективної роботи методичної служби здійснено підключення до мережі Інтернет, що дозволяє працювати з електронною поштою, здійснювати пошук нормативно-правових документів, інформаційних даних, поповнювати інформацією веб-сайт, тобто використовувати всі можливості мережі Інтернет.

Методичний кабінет по праву можна назвати й центром самоосвіти педагогів, так як викладачі, майстри виробничого навчання використовують Wi-Fi покриття, яким охоплений І поверх дошкільного закладу (і методичний кабінет зокрема) для самоосвітньої діяльності, тобто підвищення професійних компетентностей.

Методичний кабінет забезпечує науково-методичне інформування педагогів під час проведення різноманітних загальносадових методичних заходів. На базі методичного кабінету проходять навчання та вдосконалення знань молодих спеціалістів, організовано роботу атестаційної комісії.

Методична робота в садочку проводиться в індивідуальній і колективній формах, які різняться між собою використовуваними прийомами, будучи однаково спрямованими на покращення майстерності педагога і педагогічного колективу загалом.

Ось і сьогодні відбувся, черговий процес вдосконалення знань педагогів у ході оформлення методичної виставки, поповнення аудіо та відеотеки навчальними фільмами вихователем – методистом ДНЗ Ярмошенко О.І.

Залишити відповідь