Зірочка
/ Наше життя / Колективні перегляди
Колективні перегляди

Важливим засобом, що сприяє обміну педагогічним досвідом та стимулює педагогів до     вдосконалення власної професійної майсерності, є проведення ними відкритих заходів. 

Відповідно до річного плану ЗДО  № 34 “Зірочка” 01.11. та 02.11.2017 н.р. були проведені  колективні перегляди до педради: «Розвиток зв’язного мовлення дошкільників у процесі образотворчої діяльності».

3 листопада вихователі відвідали заняття з малювання   в старшій  «А» групі вихователь Єфіменко Г.Л , сюжетне малювання нетрадиційними техніками малювання: малювання клеєм і сіллю, відбитком зімятого целофану,  тема “Красуня берізка”

3 листопада колективний перегляд заняття з малювання   в старшій  «Б» групі вихователь Турченко Т.І. , сюжетне малювання нетрадиційними техніками, гуаш, тема “Барвиста осінь..(старша «Б»);

2 листопада – заняття з малювання  в середній  «Б» групі вихователь Білокамінська О.Ф. малювання за допомогою паралонового штампу та пензля, тема “Осінь – радісна пора”

Під час проведення колективних переглядів вихователі продемонстрували свою педагогічну   майстерність і професіоналізм, завдяки чому значно підвищилася якість занять та їх   результативність.

Кожен педагог дитячого садка відвідав відкриті заходи, де не тільки подивився роботу своїх колег, а й брав активну участь в обговоренні переглянутих заходів.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

IMG_6760 (4)

Залишити відповідь