Зірочка
/ Наше життя / Готовність дитини до школи
Готовність дитини до школи

Співпраця дошкільного навчального закладу з родинами вихованців – запорука успіху у вихованні дошкільнят.

21 лютого 2018 року в кабінеті  вихователя – методиста був проведений семінар для батьків старших вікових груп “Готовність дитини до школи”.

У ході теоретичної частини семінару,  вихователь – методист Олена  Іванівна Ярмошенко  проінформувала батьків про  типи шкільної готовності  для успішного навчання в початковій школі та про  роль батьків в  процесі підготовки дітей до школи.

  А  практичний психолог Павлова Олена Вікторівна  наголосила про  важливість психологічної готовності дитини до навчання в школі та надала рекомендації, щодо розвитку емоційно-вольової готовності дошкільника.

 Завдяки тісному співробітництву дошкільного навчального закладу з батьками  навколо дітей створюється атмосфера довіри, взаєморозуміння, підтримки, єдиних вимог. Це означає, що батьки мають перестати бути пасивними, виступати в ролі експертів чи спостерігачів, і почати діяти з ДНЗ і дітьми на засадах партнерства з правом ініціативи, активної дії, самоконтролю. Вони рівноправні партнери і союзники. Ідеї батьків слід цінувати, до їх порад – прислухатися. Бажано разом з батьками обговорювати і розв’язувати глобальні проблеми та конкретні питання, приймати важливі рішення. Тільки завдяки високій культурі спілкування педагогів і батьків, доброзичливості, неупередженості у розв’язанні різних проблем можна досягти ефективної взаємодії дошкільного закладу і сім’ї

IMG_7374 IMG_7376   IMG_7359

Залишити відповідь