Зірочка
/ Наше життя / Формування рухових умінь та навичок засобами вправ ігрового характеру
Формування рухових умінь та навичок засобами вправ ігрового характеру

“Найдосвідченіший педагог ніколи не повинен спинятися на досягнутому, бо якщо немає руху вперед неминуче починається відставання” В.О.Сухомлинський

Колективний перегляд різних видів діяльності в дошкільному навчальному закладі є однією з форм роботи з підвищення кваліфікації педагогічних працівників.

12, 13 та 14 листопада 2019 року в ДНЗ №34 були проведені відкриті заняття.

Всі педагоги ДНЗ №34 мали змогу переглянути заняття колег та поділитись досвідом своєї роботи.

Вихователь старшої А групи Клінишкова І.М. показала спортивну розвагу – змагання “Козацькі розваги”.

Ірина Михайлівна продемонструвала свою педагогічну майстерність, професіоналізм, а молоді вихователі змогли повчитися – взяти на замітку цікаві педагогічні знахідки, нові прийоми  роботи з дошкільниками.

Поплужна О.С. вихователь середньої Б групи, поділилась досвідом, показавши заняття з фізкультури (сюжетне) “Пригоди мишенят”.

За мету вихователь ставила: в процесі виконання вправ ігрового характеру, удосконалювати вміння дітей: котити м’яч один одному, виконувати вправи в рівновазі – ходьбу приставним кроком, підлізати під дугу грудьми вперед; вправляти у різновидах ходьби, бігу. Розвивати спритність та окомір, вестибулярний апарат. Уточнити валеологічні знання про корисну та некорисну їжу. Виховувати наполегливість, цікавість до фізкультурних вправ

Крикуненко Я.М. вихователь ІІ молодшої Б провела спортивну  розвагу “Веселі жучки”. В ході роботи діти вдосконалювали  рухові уміння та навички  засобами вправ ігрового характеру за певним сюжетом, а саме: ходити один за одним по колу, на носках, з високим підніманням колін; вправляти у повзанні між орієнтирами та стрибати на двох ногах з обруча в обруч; бігати в різних напрямках по всій залі. Розвивати вміння орієнтуватись у просторі, узгоджувати свої дії з діями інших дітей, діяти за сигналом. Виховувати бажання спільно з однолітками виконувати рухові дії, інтерес до фізкультури.

Всі присутні вихователі відмітили  підготовку вихователів та дітей, методично вірно сплановану рухливу діяльність та високі результати діяльності дітей.

Вихователі під час заходів не тільки подивилися на роботу своїх колег, а й взяли активну участь в обговоренні побаченого. Вони оцінили проведення та організацію  на високому та достатніх рівнях.

Залишити відповідь