Зірочка
/ Наше життя / Розпочалися колективні перегляди освітньої роботи з дітьми з теми "Формування духовно-моральних цінностей у дітей дошкільного віку засобами музики та художньо-прикладного мистецтва"
Розпочалися колективні перегляди освітньої роботи з дітьми з теми “Формування духовно-моральних цінностей у дітей дошкільного віку засобами музики та художньо-прикладного мистецтва”

06.11.2018 року в рамках підготовки до педагогічної ради педагоги закладу  відвідали заняття в середній А групі (вихователь Баранюк Валентина Іванівна).

Вихователь за мету ставила: познайомити дітей з українською народною іграшкою – свищиком та народним інструментом – сопілкою. Дати знання дітям про те, що сопілка вироблена з дерева, а свищик – або з дерева, або з глини. Викликати емоційний відгук під час слухання звучання народних інструментів.
Формувати у дітей: духовно-моральні цінності:  взаємини між членами родини; естетичні почуття.
Поповнити словник дітей словами: сопілка, свищик, іграшки, столяр, гончар. Розвивати зв’язне діалогічне, монологічне мовлення.
Виховувати: любов і повагу до рідних, почуття доброзичливості та ввічливості до старшого покоління; емоційно-естетичне сприйняття творів народних майстрів.

Баранюк Валентина Іванівна продемонструвала свою педагогічну майстерність, професіоналізм, а молоді вихователі змогли повчитися – взяти на замітку цікаві педагогічні знахідки, нові прийоми  роботи з дошкільниками.

Педагоги оцінили організацію та проведення заняття на високому рівні.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Коментарі :

  1. Сьогодні, під час спостереження за співпрацею Баранюк Валентини Іванівни та її вихованців, отримали задоволення від професіоналізму педагога та інтелектуальних здібностей її малюків. Валентина Іванівна вихователь – професіонал, педагог – наставник, яка готує на високому рівні дітей до шкільного життя.

Залишити відповідь