Зірочка
/ Наше життя / День відкритих дверей
День відкритих дверей

 З метою залучення батьків до процесу навчання, розвитку, виховання дітей, об’єднання зусиль для повноцінного буття дитини в сім’ї та дошкільному навчальному закладі; підвищення уваги батьків до потреб своєї дитини, формування їх педагогічної свідомості; проведення просвітницької роботи, спрямованої на розширення й поглиблення уявлень членів родини про сучасні освітні завдання  був  проведений  День відкритих дверей.

Будній день для маленьких вихованців дитячого садка, педагогів, батьків  став незвичайним і довгоочікуваним, адже діти старанно готувалися, щоб продемонструвати свої навики й уміння, педагоги – поділитися майстерністю та набути нового педагогічного досвіду, батьки – оцінити якість освітніх послуг, висловити свої побажання щодо організації освітньо-виховного процесу, взяти на себе активну роль учасника освітнього процесу.

Протягом дня в ДНЗ  було відкрите довідкове бюро та проведені консультації спеціалістів: «Організація харчування» (сестра медична старша), «Сучасні інтерактивні методи розвитку дітей» (вихователь – методист), « адаптаційний період «До садочку з посмішкою» (практичний психолог).

Спілкування з батьками протягом  дня пройшло в доброзичливій, теплій атмосфері. Упродовж  дня  вони  мали можливість відвідати різні заходи, зокрема: режимні моменти (ранкову гімнастика, прогулянку, прийоми їжі); заняття з дітьми (фронтальні, групові, індивідуальні); переглянути виставку робіт з обдарованими дітьми; прийняти участь у На завершення був проведений педагогічний КВК із залученням батьків «З любов’ю до України», ; отримати консультації  за запитом  від вихователя-методиста, медичного персоналу, практичного психолога.

Всі учасники заходу стверджують, що така форма роботи є ефективною у популяризації діяльності дошкільного закладу, активізації взаємодії педагогічного колективу і сімей вихованців.  Нагадала батькам вихованців власне дитинство та занурила їх у спогади про роки  проведені у дитячому садочку.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Залишити відповідь