Зірочка
/ Наше життя / День Нептуна
День Нептуна

День Нептуна – свято, без якого не можна уявити собі літо і літній настрій. В старовину свято на честь морського бога Нептуна святкували рибалки і моряки. Люди вшановували водяного володаря і влаштовували всілякі святкові веселощі.

У наш час свято «День Нептуна» відзначають уже люди різного віку і професій, не пов’язаних з мореплавством. Особливо, це свято припало до душі дітям.

Вихованцям ДНЗ «Зірочка», також випала нагода потрапити до морського царя на свято. Працівники садочка влаштували для своїх вихованців веселу спортивну розвагу на свіжому повітрі.

Захід супроводжувався різноманітними іграми та забавками разом з казковими героями. Дітлахи мали змогу побувати на дні морському, пограти з Русалками і, звичайно ж, зустрітися з Нептуном, який з`явився перед малятами зі своєю свитою: морськими кониками.

На святі, діти розвивали фізичну витривалість і вправність, під час виконання вправ, більше дізнались про підводний світ моря та виховували навички бережного поводження з водою і водоймами.

Залишити відповідь