Зірочка
/ Наше життя / День довкілля в ДНЗ № 34
День довкілля в ДНЗ № 34

 (на виконання наказу управління освіти Первомайської міської ради  

від 20.03.2018 № 42)

Щоденно в нашому дошкільному навчальному заклад ми виховуємо у наших дошкільнят повагу та шанобливе ставлення до навколишнього середовища.

Весна – прекрасна пора року, що дарує нам чудову нагоду долучити дітей до праці у природі, розширити їх природничі знання, навчити бачити красу навколишнього світу, любити та берегти його. З метою формування екоцентричної системи цінностей у дітей, педагоги роз’яснюють дітям значення діяльності людей у довкіл­лі, формують розуміння того, що піклуватися про довкілля можна в різних умовах — у місті і у селі, у парку і у лісі, на присадибній ді­лянці і на території дошкільного закладу (на городі чи квітнику), і в куточку природи групового приміщення.

Навесні природа стрімко відроджується після тривалого зимового сну. Споглядання динамічних змін у природі сприяє розвитку у дітей таких важливих якостей, як спостережливість, кмітливість, допитливість.
Весняні місяці – оптимальний час для посадки рослин. Ця робота зазвичай викликає неабиякий інтерес у дітей.

Вихователі нашого дошкільного закладу здійснюють з дошкільниками багато цікавої та корисної роботи на ділянці дитячого садка, що є джерелом позитивних емоцій у дітей, сприяє їх інтелектуальному, духовному та фізичному розвитку.
Кожна група у нас має свій город, тому вихователі обов’язково долучають до праці своїх вихованців.

Під час посадки рослин на городі або у квітнику, а відтак догляду за ними у дітей формуємо систему знань про рослинний світ, вчимо встановлювати зв’язки між окремими явищами, зокрема, між умовами зростання та інтенсивністю розвитку рослин.

Дошкільники на практиці засвоюють знання про залежність стану всього живого від задоволення його потреб, дізнаються про роль людини у природі. Зрозумівши ці зв’язки, діти більш свідомо ставитимуться до природи.

Птахи – наші вірні помічники, захисники лісів, полів, садів, тому їх треба берегти й охороняти, про них треба піклуватися, допомагати у скрутні часи. Про перших вісників весни піклуються і наші дошкільники: проведено акцію «Допоможи птахам», в рамках якої для них разом з батьками приготували будиночки – шпаківні.  Й розміщені на деревах на території закладу.

В рамках проведених заходів, присвячених Дню Довкілля, в ДНЗ був організований та проведений конкурс малюнків «Я люблю природу!»

Залишити відповідь