БЕРЕЖНЕ СТАВЛЕННЯ ДО ІГРАШОК

На занятті з економічного виховання у середній Б групі (вихователь Максименко Л.Ю.)  поговорили про те, як треба доглядати за іграшками, не ламати їх, де їх треба зберігати. Дітям була запропонована проблемна ситуація, яку малюки успішно вирішили. Після бесіди грали в дидактичну гру «Іграшкова майстерня», рухливу гру «Хто швидше збере свої іграшки». Заняття пройшло весело, емоційно, … Продовжувати читання БЕРЕЖНЕ СТАВЛЕННЯ ДО ІГРАШОК

Сенсорний розвиток

На занятті діти групи раннього віку (вихователь Владова Е.М.) вчились складати ціле з окремих частин, порівнювати предмети за величиною (великий – малий), розвивали дрібну морторику рук.

Українська вишиванка

Підчас заняття з малюванння, вихователь старшої Б групи (Єфіменко Г.Л.)  вчила малювати дітей пензлем графічні орнаменти, прикрашати сорочку вишивкою; формувала уявлення  про національне українське вбрання,  ознайомила з історією українського вбрання; розширювала словниковий запас назвами  елементів національного українського вбрання; виховувала естетичне сприйняття творів мистецтва, любов до рідного краю, самостійність та творчу активність.

Сенсорний розвиток

На занятті вихованці І мол. А групи (вихователь Суслова Н.В.) вивчали кольори.

Участі в написанні радіодиктанту

9 листопада  педагогічний колектив ДНЗ №34   в День української писемності й мови долучився до написання  радіодиктанту єдності, який звучав на хвилі Першого каналу UA: Українське радіо. Основною метою диктанту є –  пропагування грамотності, підтримки та розвитку державної мови, виховання високої мовної культури. Радіодиктант – не просто засіб перевірити власну грамотність, а насамперед масштабний національний флешмоб.

Конструктивний спосіб ліплення

Ліплення є різновидом скульптури. Основним виразним засобом ліплення є пластичність. Завдяки пластичності матеріалу дитина передає динаміку рухів, оскільки під впливом пальців форма змінює свої окреслення, фігурка набуває різних поз, поворотів, нахилів тощо. Реальність об’єму, відчуття його долонями, кінчиками пальців сприяють активним діям дитини з виліпленою фігуркою. Вона легко пересуває її у просторі (ближче, далі від … Продовжувати читання Конструктивний спосіб ліплення

Свято Осені в ДНЗ

Грайливо музика заграла, І закружляло у вальсі листя. До Зірочки Осінь завітала Красива, сонячна, барвиста.

Первомайськ від А до Я

У вересні 2021 року управлінням освіти Первомайської міської ради було презентовано книжку «Первомайськ від А до Я» (відповідальна за випуск – начальник управління освіти Остапенко Г.Ф.). Книжка є подарунком місту до Дня його народження, яке стане в нагоді  і працівникам нашого закладу.

Робота з дітьми

Вихованці І молодшої А групи (вихователь Суслова Н.В.) на занятті виготовили поробки “Веселі гарбузи”