Міні – город у старшій А групі

У лютому вихованці  під разом з вихователем (Поплужна О.С.) почали захід по дослідженню та вивченню рослин, вирощених взимку на підвіконні.

Освітні заходи до Дня єднання

Виховання у дітей дошкільного віку почуття патріотизму, любові до України, збереження традицій, відродження духовності та інтересу до культурних надбань українського народу – важлива складова освітнього процесу кожного закладу. Вихователі провели тематичні  заняття та ранкові зустрічі, де  розповіли малятам про історію виникнення свята, пригадали українські державні символи, національні пам’ятки України. Під час заняття «Україна в нас … Продовжувати читання Освітні заходи до Дня єднання

Робота з дітьми

На занятті вихованці ІІ молодшої Б групи (вихователь Клінишкова І.М.) вчились малювати предмети, що складаються з різних частин прямокутної та круглоі форми

Поради батькам «Як захистити дітей від COVID-19»

За весь час пандемії в Україні на COVID-19 захворіло 237 830 дітей. Наразі спостерігається підвищення захворюваності серед дітей. У багатьох регіонах заклади освіти переходять на дистанційний формат навчання через зростання рівня захворюваності. Щоб захистити неповнолітніх від COVID-19, в Україні вже дозволили вакцинацію дітей від 12 років. Щеплення можна зробити вакциною Cominarty від Pfizer. Загалом, вже зробили понад … Продовжувати читання Поради батькам «Як захистити дітей від COVID-19»

Заняття в старшій А групі

На занятті з логіко – математичного розвитку + підготовка руки до письма вихователь (Поплужна О.С.) вчила дітей розвязувати задачі на збільшення і зменшення числа на одиницю; закріплювала вміння дітей називати числа 1-9 у прямому і зворотньому  порядку, установлювати співвідношення між суміжними числами; закріплювала уявлення про час (добу, тиждень, рік); продовжувала вчити самостійно знаходити шляхи вирішення … Продовжувати читання Заняття в старшій А групі

Заняття з художньо-продуктивного образотворення

На занятті вихованці ІІ молодшої групи (Максименко Л.Ю.) вчились прикрашати рушничок за мотивами української вишиванки, закріпили вміння симетрично заповнювати візерунком короткі сторони рушника.

Робота з дітьми

На занятті з розвитку мови + грамота, вихованці старшої групи (вихователь Поплужна О.С.) вчились складати речення з запропонованими словами та відповідати на запитанння повними реченнями.

Зимова прогулянка

Зима приносить радість, особливо її люблять діти, адже для них у цю пору відкривається цілий світ пригод – катання на санчатах, ковзанах чи лижах, ігри з снігом, ліплення сніговиків. Під час прогулянки вихователі ІІ молодшої (Клінишкова І.М., Максименко Л.Ю.) закріплюють уявлення про ознаки зими, властивості снігу та льоду.

Рукавичка діда Мороза

Вихованці ІІ молодшої А (вихователь Баранюк В.І.) на занятті з художньо-продуктивного образотворення  (малювання)  прикрашали візерунком плоскі форми, розвивали творчість.

Праця в природі

«Пригощав пташок я з годівниці І почав нарешті відчувать, Що для когось крихта — це дрібниця, А для пташки — жить чи замерзать» Вихованці середньої А групи (вихователь Повознюк Л.В) на прогулянці розчищали майданчик від снігу та подбали про пернатих друзів, насипавши у годівничку смаколиків.