Зірочка
/ Батькам / Наші гуртки
Наші гуртки

«Про себе треба знати, про себе треба дбати», програма з основ здоров’я та безпеки життєдіяльності дітей віком від 3 до 6 років (авт. Лохвицька Л.В.); вихователь -Каліновська І.П.; Посилання

«Юний легкоатлет», програма з фізичного розвитку для дітей старшого дошкільного віку (І.Масляк, Н.Кулик); інструктор з ФК – Горяїнова О.В.; Посилання

«Хочу все знати» (екологічно-природничого спрямування),
Турченко Т.І. «Дитина» освітня програма для дітей від 2 до 7 років (під кер. В.Огнев’юк)

«Школа шляхетності» (соціально-морального спрямування), Єфіменко Г.Л. «Скарбниця моралі» парціальна програма з морального виховання дошкільників (авт. Л.Лохвицька)

«Цікаві шашки» (логіко-математичного спрямування), Харламова Я.В. «Шаховими стежинами», програма з навчання дітей старшого дошкільного віку гри в шашки (авт. В.Купрієнко, О.Ходосенко, О.Сандакова)

«Від звука до букви» (мовленнєвого спрямування), Романова Л.В. «Дитина» освітня програма для дітей від 2 до 7 років (під кер. В.Огнев’юк)

Гурток хореографічного напрямку «Танцювальна мозаїка», Горбуненко Г.Б. «Дитяча хореографія» парціальна програма хореографічної діяльності дітей від 3-х до 7-ми років (авт. Шевчук А.С.)