Зірочка
/ Батькам
Батькам

   34214306
s58520797

          

Ми разом з Вами зацікавлені в тому, щоб відвідування дитиною дитячого садка було комфортним і корисним. Тому просимо Вас дотримуватися правил внутрішнього розпорядку   ДНЗ:

РОЗПОРЯДОК ДНЯ

 1. Дошкільний заклад працює в робочі дні з 7.00 – 19.00. Чергова група працює з 17.30 – до 19.00
 2. Групи працюють відповідно до Статуту ДНЗ №34.
 3. Щоденна навчально – виховна діяльність планується та здійснюється на основі програми розвитку дитини дошкільного віку «Українське дошкілля» та річного плану діяльності дошкільного закладу.
 4. Батьки мають право ознайомитися з програмою, річним планом ДНЗ та «Програмою розвитку дошкільного закладу».
 5. У разі відсутності дитини в ДНЗ з різних причин ( хвороба, відпустка чи вихідний день батьків, тощо) необхідно обов’язково повідомити вихователя, або медичну сестру про причину.
 6. Після тимчасового невідвідування дитиною дитячого закладу необхідно напередодні повідомити вихователя вашої групита медсестру, надавши їй довідку від лікаря, що ви відновлюєте відвідування і на вашу дитину буде готуватися порція їжі. Після тимчасового невідвідування батьки повинні врахувати те, що сніданку для дитини не передбачено, тому повинні її погодувати вдома. А у разі запізнення, обов’язково повідомляти вихователя, щоб дитину відмітили, і на неї буде готуватися порція їжі.
 7. Якщо дитина відсутня більше трьох днів у дитячому садку – то на четвертий день приймається до ДНЗ тільки при наявності довідки від лікаря про задовільний стан дитини та дозвіл на відвідування ДНЗ.
 8. Кожного дня з 8.30 – до 9.00 медсестра робить обхід груп з метою обліку дітей  і обстеження дітей . Якщо були виявлені ознаки захворювання, то медсестра зобов’язана негайно повідомити батькам, не дивлячись на довідку, про те, що дитина здорова. Та дитина у якої виявлені ознаки захворювання на наступний день до ДНЗ приймається лише після обстеження у дільничого педіатра та наявності довідки.

ПОРЯДОК ПРИЙОМУ ТА ПЕРЕДАЧІ ДІТЕЙ БАТЬКАМ

 1. Для безпеки своєї дитини батьки передають її тільки особисто в руки вихователя.
 2. Для створення сприятливого мікроклімату для дитини при ранковому прийомі та роздачі дітей, батьки та вихователь, за згодою, знаходять час для обміну необхідною інформацією, що стосується потреб дитини (наприклад, дитина погано спала вдень, проблеми із самопочуттям і т.д.)
 3. Забираючи дитину додому, батьки зобов’язані підійти до вихователя для того, щоб він особисто передав їм дитину.
 4. Приводячи дитину в дошкільний заклад батьки, виходячи із інтересів не тільки своєї дитини, а й інших дітей групи, враховують час роботи дитячого садка, план діяльності в групі, режим дня дошкільному закладі (час сніданку, денного сну, початок та закінчення занять) та не перешкоджають проходженню навчально – виховному процесу.
 5. Якщо дитина снідає у дитячому садку, то батьки повинні приводити її не пізніше 8.40, бо в такому випадку дитина залишиться без сніданку.
 6. Заняття в дитячому садку починаються 9.00. У випадку запізнення просимо поставити до відома вихователя групи для того, щоб вона могла врахувати це при підготовці групи до занять.
 7. Якщо дитина захворіла під час перебування в дитячому закладі, то вихователь, або медичний працівник обов’язково повідомляють про це батьків. Тому у дитячому садку повинні бути правильні контактні дані батьків.
 8. Просимо врахувати те, що дошкільний заклад закривається о 19.00. У випадку затримки батьки повинні терміново зв’язатися з вихователем групи.
 9. Приводити дитину і забирати повинні самі батьки, або повнолітні члени сім’ї. В тому випадку, якщо дитину забирає інша особа, батьки повинні надати письмову довіреність (завірену нотаріусом) вихователю групи та заздалегідь повідомити вихователя, що на їх прохання за дитиною прийде інша особа. . Вихователю заборонено віддавати дитину людям у стані сп’яніння, вихователь також має право викликати міліцію у разі потреби.
 10. Категорично забороняється дитині самостійно приходити та покидати дитячий заклад без супроводження дорослих (батьків).

ОДЯГ ДИТИНИ В САДКУ

 1. Дитина приходить в дитячий садок в чистому одязі та відповідно до сезону та погодних умов.
 2. В групі у дитини повинно бути змінне взуття (для малюків – із застібкою,липучкою) та обов’язково із закритою п’яткою.
 3. В дитячому садку у дитини є спеціальне місце для зберігання одягу, яке в належному вигляді підтримують батьки.
 4. У кожної дитини повинен бути особистий гребінець та особисті гігієнічні серветки.
 5. Для фізичних занять потрібна спеціальна фізкультурна форма, яка узгоджується з вихователем та батьками групи. Для перебування дитина на вулиці дитини потрібен зручний одяг, який не заважає активному руху дитини, який легко сушиться і який дитина може забруднити. Речі дитини, за бажанням батьків, можуть бути промарковані, на випадок обміну з іншими дітьми або втрати одягу.
 6. Одяг та взуття мають відповідати погодним умовам.
 7. Взимку та дощову погоду рекомендовано мати запасний одяг та рукавички.
 8. В шафі малюка обов’язково повинен бути комплект сухого змінного одягу в окремому мішечку.
 9. Дошкільний заклад попереджає, що деякі предмети та деталі одягу можуть бути небезпечними для дитини. Не дозволяється взуття із слизькою підошвою та поганим кріпленням, предмети одягу із шнурками, куртки з капюшоном без кнопочного кріплення, шарфи поверх куртки, прикраси на шиї у вигляді ланцюжків, намиста,шнурків, браслети та сережки.
 10. Забороняється дітям у дошкільному закладі одягати прикраси із коштовних металів(ланцюжки, хрестики, підвіски, сережки). Адміністрація ДНЗ, вихователі та технічних персонал не несуть відповідальність за їх збереження.

ГРА ТА ПЕРЕБУВАННЯ ДИТИНИ НА СВІЖОМУ ПОВІТРІ

 1. В дошкільному закладі діти всіх вікових груп гуляють 2 рази на день, до 4 годин на день, відповідно до вимог Програми «Українське дошкілля»:
 • Групи дітей 3-го – 4-го років життя (І молодші, ІІ молодші) гуляють у зимовий період при температурі повітря не нижче – 10-12 С, а у літній період, при можливості, забезпечувати постійне перебування дітей на вулиці.
 • Групи дітей 5-го- 6-го років життя (середні, старші )  гуляють у зимовий період при температурі повітря не нижче – 18-22 С (одяг дітей 4-5 шарів),за нижчих температур тривалість прогулянки скорочується, а у літній період, при можливості, забезпечувати постійне перебування дітей на вулиці.
 1. Використання особистих велосипедів та роликових ковзанів дитячому садку заборонено за для безпеки інших дітей.
 2. В дошкільному закладі немає приміщення для зберігання дитячих велосипедів, самокатів та колясок. Якщо батьки залишають названі предмети в саду, то адміністрація не несе відповідальність за їх зберігання та цілісність.
 3. Дитина може принести у дошкільному закладі власну іграшку, якщо вона чиста і не містить дрібних деталей. Дозволяючи дитині принести садочок іграшку, батьки погоджуються з думкою, що «я і моя дитина не засмутимося, якщо нею будуть гратися інші діти, або вона зіпсується». За збереження домашніх іграшок, вихователь та дитячий садок відповідальності не несуть. Заборонено приносити іграшкову зброю.
 4. Якщо стане відомо, що дитина забрала додому іграшку із дитсадка (в тому числі іграшку іншої дитини), то просимо негайно повернути її та пояснити малюку чому це робити заборонено.
 5. В дошкільному закладі заборонено пригощати дітей тортом, печивом, лимонадом.
 6. На кожному святковому заході в дошкльному закладі проводиться фото та відео зйомка фотографом з яким співпрацює ДНЗ. Заборонено батькам приходити до муз зали спортзали без змінного взуття та перешкоджати процесу роботи з дітьми: розмовляти по телефону; ходити по залі та вести власну відео зйомку або фотографувати; голосно розмовляти із знайомими в залі.

ЗДОРОВ’Я ДИТИНИ

 1. При вступі дитини у дошкільний заклад батьки надають медичній сестрі медичний огляд дитини, та висновок лікаря про можливість відвідування ДНЗ; копію свідоцтва про народження .
 2. Вихователь має право не приймати дітей з наявними ознаками захворювання дитини: кон’юнктивіт, висип,сильна нежить та кашель,підвищена температура тіла.
 3. Медичний працівник контролює стан здоров’я дитини на прохання вихователя. Дитину, яка захворіла ізолюють від дітей групи, направляють на лікування додому або лікувальний заклад, терміново повідомивши батьків.
 4. При захворюванні дитини інфекційними хворобами (скарлатина, коклюш, краснуха, кір, вітряна віспа і т.д.) — батьків просимо терміново повідомляти медичну сестру .
 5. Якщо у дитини є алергія та інші особливості здоров’я та розвитку, батьки це повинні довести до відома медичного працівника та вихователя.
 6. Батькам, або особам, що їх заміняють, категорично заборонено давати дітям та приносити в групу будь-які продукти харчування, з метою попередження харчових отруєнь та алергічних реакцій.
 7. Меню в дитячому садку складається у відповідності до державних вимог по здоровому харчуванню. З меню можна ознайомитися в групі на інформаційному стенді та на стендах «Меню» які розміщено на кожному пішохідному марші.

СПІВПРАЦЯ

 1. Дошкільний заклад завжди радий співпраці з батьками, завдяки якій створюються сприятливі умови для адаптації дитини і забезпечується безпечне середовище для її розвитку.
 2. Батьки отримують педагогічну підтримку від всіх спеціалістів: логопеда, психолога, медсестри, вихователя, адміністрації по всіх питаннях, що стосуються виховання дитини. Приймальні години вказані у графіку на інформаційному стенді.
 3. Для забезпечення гарного настрою дитини і її повноцінного розвитку, батьки кожен день контактують з вихователями групи, обмінюючись необхідною інформацією.
 4. Питання, пов’язані із поведінкою чужої дитини, батьки зобов’язані вирішувати тільки через вихователя групи. Батькам заборонено звертатися до чужих дітей із зауваженнями чи докорами. Врегулюванням конфліктів між дітьми в групі займаються виключно педагоги. Спірні та конфліктні ситуації потрібно вирішувати у відсутності дитини.
 5. Спеціально організовані індивідуальні бесіди з психологом по розвитку дитини проходять систематично, не рідше 1 разу в рік, на основі висновків засвоєння дитиною навчальної програми за рік. Додатково така бесіда проводиться при вступі нової дитини до дитячого садка, та в період адаптації.
 6. З питаннями, проблемами, пропозиціями просимо звертатися до вихователя, завідувача, методиста, медичної сестри, батьківського комітету ДНЗ.  

РІЗНЕ

 1. В приміщенні та на території дошкільного закладу суворо забороняється паління.
 2. Заборонено блокування в’їзних воріт особистими транспортними засобами. Дошкільний заклад має забезпечити вільний доступ для в’їзду на територію садочка обслуговуючих машин (доставка харчування, вивіз сміття, ремонтні роботи) і для машин рятувальних служб у любий час.
 3. Для виключення дитини з дитячого садочку потрібно:
 • За 2 тижні до вибуття дитини з дитячого садочка батьки повинні написати на ім’я завідувача, заяву, де уточнюється дата вибування дитини .

Завідувач може відрахувати дитину із садочка:

 • По причині несплати батьками назначеної суми за харчування дитини протягом 2 місяців.

Після письмового попередження батьків за 10 днів до виключення дитини з ДНЗ, завідувач відповідним наказом виключає із списку закладу дитину протягом 3-х днів з моменту назначеного строку.

      
Протягом року буде багато свят, розваг, виставок, які стануть незабутніми подіями в житті вашої дитини, тож
ДЯКУЄМО ВАМ, ЩО РОЗУМІЄТЕ НАС