Зірочка
/ Новини
Про безпеку на дорозі
Collage_Fotor

З метою профілактики дорожньо – транспортного травматизму, протягом вересня були проведені тематичні бесіди з дітьми молодшого віку «Дорожні пригоди звірят», дидактичні ігри «Дорожній перехід» та заняття в старших групах «Дорога – не місце для гри!».

Розглядання фруктових дерев, які ростуть на території дитячого садка
Collage_Fotor

Під час спостереження за фруктовими деревами, які ростуть на території дитячого садка вихованці середніх Б, В  вікових груп (вихователі Романова Л.В., Каліновська І.П.) поглибили знання про зміни, які відбуваються восени з плодовими деревами найближчого оточення; розвивали спостережливість, логічне мислення; формували дбайливе ставлення до об’єктів живої природи.

Наступність у роботі дошкільного закладу і школи
Collage_Fotor

У рамках забезпечення наступності між дитячим садочком та школою діти старшої Б групи ДНЗ « Зірочка» відвідали школу №15 . Для малечі відкрився шкільний світ, який зачаровував їх кожної миті. Це була незабутня подорож по коридорах, класах, їдальні, актовій та спортивних залах. Дошкільнята розглядали виставки дитячих робіт; завітали до класу, де мали змогу відчути себе … Продовжувати читання Наступність у роботі дошкільного закладу і школи

Граємо – вчимося!!!
Collage_Fotor

Під час дидактичної гри «Склади пірамідку» в групі раннього віку, вихователь Владова Елеонора Михайлівна удосконалює уміння дітей співвідносити предмети за кольором та розміром, розвиває увагу, мислення та виховує посидючість.

Батьківські збори  “Формування рухових умінь та навичок засобами вправ ігрового характеру”
Collage_Fotor

11 вересня відбулися в  І молодшій А групі (вихователі Довжук В.О. та Повознюк Л.В.) батьківські збори, які пройшли у нетрадиційній   та цікавій формі діалогу з батьками: за круглим столом, з чаюванням. Розпочалися збори з гри «Давайте познайомимося», під час  якої батьки передавали м’ячик один одному, називали ім’я та прізвище, коротко розповідали про себе.  Потім вихователі ознайомили … Продовжувати читання Батьківські збори  “Формування рухових умінь та навичок засобами вправ ігрового характеру”