Зірочка
/ Новини
Шановні батьки! Створюємо емоційне благополуччя дітей
img2

Виростити психічно здорову та емоційно стійку дитину Вам допоможуть наступні рекомендації: Оточіть дитину атмосферою психологічного комфорту: відмовтесь від непорозумінь та конфліктів, категоричності, підвищених, необґрунтованих та незрозумілих вимог до дитини. Звільніть дитину від негативних переживань. Навчіться керувати власними діями та висловами. Збільшіть емоційне спілкування з дитиною: цікавтесь її внутрішнім станом, переживаннями, бажаннями. Виявляйте любов до дитини … Продовжувати читання Шановні батьки! Створюємо емоційне благополуччя дітей

Малята тішаться із ранку – сьогодні вбрали вишиванку!
Collage_Fotor

Традиційно з нагоди Всеукраїнського дня вишиванки наш заклад долучився до свята, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого одяг  Протягом дня в усіх вікових групах проводилася різноманітна робота з вихованцями, спрямована на  збереження українських цінностей та їх популяризація серед дошкільнят та колективу закладу.

Лялькова вистава
Collage_Fotor

Під час традиційного проведення дня Театру, діти подивилися виставу  “Про вогонь нам треба знати: з ним не можна жартувати!” Герої вистави – Зайчик та Їжачок  розповідали неслухняному Колобку, а також маленьким глядачам, як слід поводитися під час виникнення пожежі, а вихованці ДНЗ підказували ляльковим персонажам правила поведінки з вогнем та постійно спілкувалися з ними, відповідали на запитання. Під … Продовжувати читання Лялькова вистава

Програма проведення загальноміських заходів, присвячених Дню захисту дітей у місті Первомайську “Хай сонцю і квітам радіють всі діти!”
14109_html_m3b533df1

30 травня 2019 року 13.00 Святковий ранок “Веселковий світ дитинства” (дитяча бібліотека) 1 червня 2019 року 09.00 Виставка робіт учнів дитячої художньої школи “Дитинства щаслива мить” (виставкова зала дитячої художньої школи) 09.30 Виставка робіт учнів дитячої художньої школи малюнків на мольбертах за участі всіх охочих дітей (міський парк культури і відпочинку “Дружба народів”) 10.00 Казковий болі-арт (міський парк … Продовжувати читання Програма проведення загальноміських заходів, присвячених Дню захисту дітей у місті Первомайську “Хай сонцю і квітам радіють всі діти!”