Зірочка
/ Новини
13 листопада – Всесвітній день доброти
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Найкращий шлях достукатися до сердець малюків– це казка. Саме вона допомагає дітям зрозуміти, що таке добро, зло, дружба, чуйність, доброзичливість… Формуванню уявлень про духовні норми взаємин і була присвячена вистава «Чарівна сметана», розіграна вихователями Довжук В.О., УсатенкоІ.П., Сусловою Н.В., Горяїновою О.В. та вихованцями старших груп. Мораль казки – добро завжди перемагає зло – була доступна … Продовжувати читання 13 листопада – Всесвітній день доброти

День української писемності та мови
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Традиційно щороку 9 листопада, у День української писемності та мови, відбувається радіодиктант національної єдності, який звучить на Першому каналі Українського радіо. Педагогічний колектив  ДНЗ № 34 «Зірочка» підтримав  ініціативу Українського радіо та долучився до написання Всеукраїнського радіодиктанту.

Лялькова вистава
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

До  Дня української писемності та мови в ДНЗ №34 “Зірочка” відбулася лялькова вистава за мотивами української народної казка в обробці І.Я.Франка. Діти мали змогу ще раз насолодитися звучанням української  мови.

Продовжуються колективні перегляди освітньої роботи з дітьми з теми “Формування духовно-моральних цінностей у дітей дошкільного віку засобами музики та художньо-прикладного мистецтва”
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

07.11.2018 р. в рамках підготовки до педагогічної ради, педагоги відвідали заняття в середній Б групі (вихователь Максименко Людмила Юріївна). Вихователь за мету ставила: учити малювати чотирьохпелюсткову квітку мазками, прийомом прикладання пензлика всім плиском ворсом догори; відгадувати загадки, відповідати на запитання дорослого, граматично правильно будувати речення та підтримувати діалог на запропоновану тему. Закріпити вміння малювати хвилясті … Продовжувати читання Продовжуються колективні перегляди освітньої роботи з дітьми з теми “Формування духовно-моральних цінностей у дітей дошкільного віку засобами музики та художньо-прикладного мистецтва”