Зірочка
/ Мова освітнього процесу
Мова освітнього процесу

Відповідно до законопроекту, українська мова визначається єдиною державною та прирівнюється до гімну, прапору та гербу. Тож публічне приниження чи зневажання української мови прирівнюється до наруги над державними символами.

Всі громадяни України повинні мати вільні можливості, щоб оволодіти українською мовою. Для здобуття високих посад у владних структурах, медичних, освітніх чи юридичних закладах від претендента вимагається вільно володіти державною мовою.

Докуменом передбачено створення Національної комісії зі стандартів державної мови, яка визначає правопис та стандарти та проводить іспити з державної мови й видає державні сертифікати про рівень володіння державною мовою).

Детальніше за посиланням ОФІЦІЙНИЙ САЙТ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

Мовою освітнього процесу в  навчальному  закладі відповідно до Закону України “Про освіту”, Закон України « Про державну мову України» та Конституції України (стаття 10 від 30.09.2010) є: «держава гарантує кожному громадянинові України право на здобуття формальної освіти на всіх рівнях (дошкільної, загальної середньої, професійної (професійно-технічної), фахової передвищої та вищої), а також позашкільної та післядипломної освіти державною мовою в державних і комунальних закладах освіти. Державною мовою України є українська мова.»

Керуючись вище перерахованим законам у закладі діє єдиний мовний та орфографічний режим.