13 листопада – Всесвітній день доброти
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Найкращий шлях достукатися до сердець малюків– це казка. Саме вона допомагає дітям зрозуміти, що таке добро, зло, дружба, чуйність, доброзичливість… Формуванню уявлень про духовні норми взаємин і була присвячена вистава «Чарівна сметана», розіграна вихователями Довжук В.О., УсатенкоІ.П., Сусловою Н.В., Горяїновою О.В. та вихованцями старших груп. Мораль казки – добро завжди перемагає зло – була доступна … Продовжувати читання 13 листопада – Всесвітній день доброти

День української писемності та мови
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Традиційно щороку 9 листопада, у День української писемності та мови, відбувається радіодиктант національної єдності, який звучить на Першому каналі Українського радіо. Педагогічний колектив  ДНЗ № 34 «Зірочка» підтримав  ініціативу Українського радіо та долучився до написання Всеукраїнського радіодиктанту.

Лялькова вистава
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

До  Дня української писемності та мови в ДНЗ №34 “Зірочка” відбулася лялькова вистава за мотивами української народної казка в обробці І.Я.Франка. Діти мали змогу ще раз насолодитися звучанням української  мови.

Продовжуються колективні перегляди освітньої роботи з дітьми з теми “Формування духовно-моральних цінностей у дітей дошкільного віку засобами музики та художньо-прикладного мистецтва”
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

07.11.2018 р. в рамках підготовки до педагогічної ради, педагоги відвідали заняття в середній Б групі (вихователь Максименко Людмила Юріївна). Вихователь за мету ставила: учити малювати чотирьохпелюсткову квітку мазками, прийомом прикладання пензлика всім плиском ворсом догори; відгадувати загадки, відповідати на запитання дорослого, граматично правильно будувати речення та підтримувати діалог на запропоновану тему. Закріпити вміння малювати хвилясті … Продовжувати читання Продовжуються колективні перегляди освітньої роботи з дітьми з теми “Формування духовно-моральних цінностей у дітей дошкільного віку засобами музики та художньо-прикладного мистецтва”

Розпочалися колективні перегляди освітньої роботи з дітьми з теми “Формування духовно-моральних цінностей у дітей дошкільного віку засобами музики та художньо-прикладного мистецтва”
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

06.11.2018 року в рамках підготовки до педагогічної ради педагоги закладу  відвідали заняття в середній А групі (вихователь Баранюк Валентина Іванівна). Вихователь за мету ставила: познайомити дітей з українською народною іграшкою – свищиком та народним інструментом – сопілкою. Дати знання дітям про те, що сопілка вироблена з дерева, а свищик – або з дерева, або з … Продовжувати читання Розпочалися колективні перегляди освітньої роботи з дітьми з теми “Формування духовно-моральних цінностей у дітей дошкільного віку засобами музики та художньо-прикладного мистецтва”

Полагодимо парканчик. Прямі вертикальні лінії
1_Fotor

В ІІ молодшій Б групі, вихователем Оленою Сергівною Поплужною було проведене заняття з малювання на тему “Полагодимо парканчик. Прямі вертикальні лінії”. Під час якого діти вчились малювати плиском пензлика прямі вертикальні лінії, дотримувати потрібного руху при малюванні згори вниз, познайомилися  із коричневим кольором, закріплювали вміння правильно тримати пензлик.

Екскурсія дошкільників до школи
P81101-103614_Fotor

У  рамках забезпечення наступності між дитячим дошкільним закладом та школою,  діти старших груп відвідали НВК № 15. Це була незабутня подорож по приміщеннях бібліотеки, їдальні, спортивної та актової зали, із задоволенням відпочили в затишному фойє. Але найбільше враження залишилося від класної кімнати, де мали змогу відчути себе справжніми першокласниками та спробувати свої сили у написанні літер на  … Продовжувати читання Екскурсія дошкільників до школи

Зустріч з поетесою
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Цікава і незабутня зустріч відбулася 1 листопада  в ДНЗ №34 “Зірочка”  з поетесою  Лориною Лисогурською. Вона розповіла дошкільнятам старших та середніх груп  про свою збірку поезії та  прочитала нові вірші  для дітей. Вихованці  із задоволенням слухали, були активними учасниками, а також поділилися з гостею своїми першими кроками в декламаторському мистецтві. Дякуємо Лорині Лисогурській за приємну та цікаву зустріч.

Багряний вінок осені
IMG_8379_Fotor

Вже стало традицією проводити в закладі виставки осінніх поробок. В цьому році вона було особливо яскравою, різнобарвною та насиченою.  Кожна родина проявила творчість, неповторність , використовуючи не тільки дари природи, а й підручні матеріали. В результаті всі поробки – це справжні  витвори мистецтва, створені руками дітей та батьків. Діти із задоволенням розглядають поробки, діляться враженнями. Дякуємо … Продовжувати читання Багряний вінок осені