Заняття з сенсорного розвитку у І мол Б
20210413_090425_Fotor_Collage

Під час заняття вихователь  Клінишкова І.М. навчала  дітей  добирати і групувати предмети за кольором (червоний, жовтий, зелений, синій, білий), визначати зв’язок між ними, диференціювати предмети за величиною (великий, маленький); вправляла  дітей у визначенні множин (один — багато); продовжувала  вчити розгадувати загадки; розвивала у дошкільників увагу, навички спілкування з дорослим, мовлення, мислення, пам’ять, загальну й дрібну … Продовжувати читання Заняття з сенсорного розвитку у І мол Б

Чекаємо врожаю! (робота з дітьми)
IMG_2235_Fotor_Collage

Вихованці старшої В групи  разом з вихователем Іриною Петрівною влаштували городи на підвіконні. Догляд за рослинами приносить дітям радість, почуття задоволення, спостереження за розвитком рослин – нові знання та естетичну насолоду. Діти активно включаються в створення умов для існування рослин та роблять свої маленькі відкриття.

Прогулянка – час яскравих вражень, активності й пізнання
20210330_112101_Fotor_Collage

Під час прогулянки вихователь І молодшої групи Максименко Л.Ю. навчала діток помічати зміни в природі, які відбуваються з приходом весни. Малята  розглянули першу весняну квіточку –  пролісок. Людмила Юріївна формувала бажання берегти природу, розширювала  уявлення і знання дітей про перші квіти, про їх значення в нашому житті; розвивала  мовлення дошкільників, активізувала  увагу і пам’ять.

Спостереження за весняними квітами
IMG_2173_Fotor_Collage

Ось нарешті Весна! На прогулянці діти старшої В групи (вихователь КаліновськаІ.П.) спостерігають за птахами, за паростками квітів, які визирають з-під землі до сонечка.

День Казки “В казці завжди все буває, в казці диво оживає…”
IMG_2137_Fotor_Collage

До Всесвітнього дня казки у нашому закладі відбулися лялькові вистави. Дошкільнята не тільки перглянули  цікаві театралізовані вистави та музичні казки, а й приймали активну участь  у допомозі головним героям вистав.

З веселою масляною!
IMG_2017_Fotor_Collage

Під таким гаслом пройшло цікаве святкування Масляної в нашому закладі. Останній тиждень перед Великим постом в Україні називають Масляною. Масляна розпочинає весняний цикл традиційних свят українців. Це неповторне, веселе, колоритне свято, сповнене народних ритуалів та обрядів.  Основна мета проведення свята: ознайомити дітей з давніми народними обрядами та звичаями, розкрити зміст народних традицій, виховувати почуття прекрасного, … Продовжувати читання З веселою масляною!

Маленьким дітям про великого Тараса
IMG_2012_Fotor_Collage

Тарас Шевченко. З цим іменем сьогодні на планеті ідентифікується Україна та українці. І хто б ти не був, де б не жив, той, хто перечитає «Кобзаря», не зможе уявити своєї долі без Шевченка. І дорослі, і діти шанують геніального українського поета, художника, борця за волю народу і завжди пам’ятатимуть його заповіти.  В рамках святкування річниці … Продовжувати читання Маленьким дітям про великого Тараса

Весняний букет
IMG_1932_Fotor_Collage

Вихованці старшої Б групи (вихователь Поплужна О.С.) на занятті з аплікації створили з кольорового паперу композицію “Весняний букет”. Всі дітки дуже старалися, наносили клей на вирізані з кольорового паперу листочки і квіточки. Намагалися акуратно приклеювати, щоб букет вийшов дуже гарний.

Нетрадиційні техніки аплікації як засіб розвитку дошкільників (робота з дітьми)
IMG_1935_Fotor_Collage

Аплікація — різновид декоративно-прикладного мистецтва, що передбачає наклеювання і пришивання, вирізаних з паперу, шкіри, тканини, або листя, фігур на папір, картон, пластмасу, дерево, або тканину, що виступають в якості основного фону. За допомогою аплікації розширюється кругозір дитини і посилюється його здатність до пізнавальної і творчої діяльності, в зв’язку з чим лікарі-педіатри та психологи настійно рекомендують … Продовжувати читання Нетрадиційні техніки аплікації як засіб розвитку дошкільників (робота з дітьми)