День Нептуна
IMG_3031_Fotor_Collage

День Нептуна – свято, без якого не можна уявити собі літо і літній настрій. В старовину свято на честь морського бога Нептуна святкували рибалки і моряки. Люди вшановували водяного володаря і влаштовували всілякі святкові веселощі. У наш час свято «День Нептуна» відзначають уже люди різного віку і професій, не пов’язаних з мореплавством. Особливо, це свято … Продовжувати читання День Нептуна

ДЕНЬ ІМЕНИННИКА
IMG_2960_Fotor_Collage

Є у кожного із нас надзвичайний день!                     День вітань, дарунків, сміху, радісних пісень!                     Всі здійсняються бажання – торт, свічки, цукерки                     Кульки, друзі, привітання, гарні феєрверки!  День народження – свято казкове, свято дитинства. З метою виховання творчих здібностей, комунікативних навичок та створення позитивних емоцій в групі раннього віку вихователем Сусловою Наталею Вікторівною було проведено свято іменинників.

Інтерактивна лялькова вистава “Ріпка ХХІ сторіччя”
_6246155_Fotor_Fotor_Collage

Метою даного заходу було формування позитивного відношення до здорового способу життя та перевірити знання дітей про правила користування гаджетами. Виставу було проведено в інтерактивному форматі: діти разом з героями вистави, виконували різноманітні фізичні вправи,  читали вірші, танцювали. Захід проведено з дотриманням умов карантину, для кожної вікової групи окремо.

Обережно: тепловий, сонячний удар (Пам’ятка для батьків)

Тепловий удар – це патологічний стан, що супроводжуються сильним головним болем, головокружінням, загальною слабкістю, зблідненням, сповільненням рухів. Можливі нудота, блювання, короткочасна втрата свідомості, підвищення тем­ператури тіла до 40-41°С. При подальшому впливі високої температури шкіра обличчя й губ синіє, посилюється задишка. Пульс стає слабким і може зовсім зникну­ти. З’являються занепокоєння, марення, галюцинації та судороги. Якщо у … Продовжувати читання Обережно: тепловий, сонячний удар (Пам’ятка для батьків)

Розвага «Подорож до дивовижної країни”
IMG_2692_Fotor_Collage

 З нагоди святкування Міжнародного Дня захисту дітей, в ДНЗ  відбулася розвага в старшій групі (вихователь Каліновська І.П.). Під час подорожі дошкільнята  проявили спритність та мужність у естафетах, завзято танцювали та весело співали пісні, а на завершення заходу склали слово «Мир» як побажання, щоб кожна дитина у нашій державі жила під мирним небом, була щасливою від … Продовжувати читання Розвага «Подорож до дивовижної країни”