Рідний край знати – свій народ шанувати
Exif_JPEG_420

Ми – українці. Ми маємо право на рідну мову та свою державу, На гордий прапор золотисто – синій, на щастя жити у такій країні. 17 травня в музичній залі ДНЗ №34 “Зірочка” відбулася розвага для дітей старших та середніх груп.

Всеукраїнська акція «День української вишиванки»
5

17 травня  дошкільний навчальний заклад № 34 «Зірочка» долучився до  Всеукраїнської акції «День української вишиванки». В цей день працівники та  дошкільнята разом з батьками одягнулись у вишиванку. Піднесений і патріотичний настрій панував на кожному кроці. Цьому сприяли різноманітні проведені заходи: заняття у всіх група «Вишиванка -генетичний код українця»; огляд виставки української вишиванки «Вишиванка – символ Батьківщини, … Продовжувати читання Всеукраїнська акція «День української вишиванки»

Разом граємо – здоров’я зберігаємо!
IMG_7506

Залучення сім’ї до життя дошкільного закладу, формування почуття єдності між батьками і педагогами — один з пріоритетних напрямів у роботі нашого педагогічного колективу. Нікого не варто переконувати у тому, що і батьки, і педагоги хочуть бачити дітей здоровими й щасливими. Тому питання взаємозв’язку дошкільного закладу та сім’ї щодо зміцнення здоров’я та забезпечення ефективного фізичного розвитку … Продовжувати читання Разом граємо – здоров’я зберігаємо!

Дебют молодого педагога
IMG_7496

З метою виявлення та підтримки обдарованих, талановитих, творчо працюючих  молодих педагогів, узагальнення та поширення їх досвіду і майстерності, підвищення престижу професії педагога в травні місяці в ДНЗ №34 “Зірочка” відбувся конкурс молодих педагогів. В конкурсі прийняло участь 4 молодих педагогів: Каліновська І.П., Тітова А.О., Пошукайло К.С. та Скородинська А.В. Всім учасникам зичимо подальших творчих успіхів!