Заняття з логіко – математичного розвитку в старшій Б групі
Collage_Fotor

Клинішкова Ірина Михайлівна познайомила дітей з годинником; поняттям «година», циферблат та навчала дошкільників визначати час по годиннику в межах години.

Колективна аплікація «Квіти для матусь»
Collage_Fotor

Мама…В усі часи, всі народи пов’язували з нею найсокровенніше, возвеличували її, як найбільшу святиню.       Дошкільнята старшої Б групи разом з вихователем – Макименко Л. Ю. виготовили колективну аплікацію «Квіти для матусь», адже найкращим вважається той подарунок , який виготовлений власними руками.

Увага! Важлива інформація!

На виконання розпорядження державної установи «Миколаївський обласний лабораторний центр міністерства охорони здоров’я України» Первомайський міськрайонний відділ лабораторних досліджень від 03.03.2020 №14\3-94 в закладі розробленні заходи по профілактиці захворюваності на гострі респіраторні вірусні інфекції

Праця в природі – невід’ємна частина екологічного виховання
Collage_Fotor

 З метою формування екологічних знань, позитивного відношення до праці, вихователем Поплужною О.С., в середній Б групі було проведене заняття “Садіння цибулі”. Діти із задоволенням саджали, поливали цибулю, отримали масу позитивних емоцій та вражень.