Увага!Увага! Шановні батьки!

На виконання Плану – графіку проходження медичних оглядів вихованцями ДНЗ на 2019 рік, затвердженого головним лікарем КП «ПМЦПМСД» Оболенською та узгодженого з начальником управління освіти Первомайської міської ради Остапенко Г.Ф.  необхідно обов’язково пройти медогляд дітьми 2012 -2013 року народження і дітей 6-ти річних в указаний термін: ( в інші дні діти на медогляд прийматись не … Продовжувати читання Увага!Увага! Шановні батьки!

До уваги батьків! Змінюється оплата за харчування дітей в закладі!
06167055

З 1 квітня 2019 року буде змінено оплату за харчування дітей в дошкільному закладі. Детальну інформацію читайте на сторінці сайту “Організація харчування в ДНЗ”

Прогулянка в середній Б групі (робота з дітьми)
Collage_Fotor

З ясними днями, лагідними сонячними промінцями, переливами струмків, пташиним співом і, звичайно квітами завітала весна до діток закладу «Зірочка». Під час прогулянки вихователь середньої «Б» групи Клінишкова Ірина Михайлівна  запропонувала вихованцям розглянути перші весняні квіточки, зокрема звернула увагу на підсніжники: – Якого кольору квіти? -Великі чи маленькі? -Яке в них листя? -Чи пахнуть квіти? Ірина … Продовжувати читання Прогулянка в середній Б групі (робота з дітьми)

Мама… Це прекрасне слово, яке промовив кожен із вас першим (робота з дітьми)
20190312_154113_Fotor

Скільки спогадів і тепла таїть це магічне слово. У мами найдобріші і найласкавіші руки,  вони все уміють;  найвірніше і найчутливіше серце – в ньому ніколи не згасає любов, доброта, ніжність. 12 березня 2019р. у середній А групі вихователем Баранюк В.І.  було проведено заняття з розвитку мовлення, приурочене святу 8 березня. Діти  були активними на занятті, … Продовжувати читання Мама… Це прекрасне слово, яке промовив кожен із вас першим (робота з дітьми)

Методична робота з педагогами
Collage_Fotor

Під час педгодини педагоги поглибили свої знання про особливості навчання старших дошкільників розв”язуванню арифметичних задач та  були надані рекомендації щодо використання логіко – математичних знань в повсякденому житті дошкільника.

Порівняння предметів завтовшки.  Орієнтування у просторі (робота з дітьми)
IMG_8903_Fotor

Під час заняття з  логіко–математичного розвитку в ІІ мол В групі  вихователь (Поплужна О.С.) учила порівнювати предмети, однакові й різні завтовшки, ознайомила дітей з поняттям «товщина предметів»; позначати результати порівняння  поняттями («товстий», «тонкий», «рівні» («однакові») завтовшки; учила визначати напрямок від себе («вгорі» — «внизу», «вгору» — «вниз»); розвививала логічне мислення, увагу; закріпила  орієнтування у просторі … Продовжувати читання Порівняння предметів завтовшки.  Орієнтування у просторі (робота з дітьми)

Подяка батькам
Collage_Fotor масляна

Колектив закладу висловлює слова подяки  всім батькам,  котрі взяли активну участь в організації та проведенні благодійної ярмарки. Завдяки вашим зусиллям, було зібрано 5000 грн., які підуть на капітальний ремонт харчоблоку ДНЗ у 2019 році. Ми високо цінуємо Вашу батьківську підтримку та небайдуже ставлення до життя дошкільного навчального закладу. Від усього серця бажаємо вам здоров’я, злагоди, взаєморозуміння, душевного спокою та достатку!

Самостійні ігри дітей в старшій Б групі (вихователь Білокамінська О.Ф.)
viber спільні ігри дітей на прогулянці_Fotor

Діти  після навантаженого ранку, занять та рухливих та дидактичних ігор  проводять своє дозвілля на прогулянці, розвивають комунікативні здібності, вміння  допомагати один одному у спільній діяльності.