Шановні батьки! Створюємо емоційне благополуччя дітей
img2

Виростити психічно здорову та емоційно стійку дитину Вам допоможуть наступні рекомендації: Оточіть дитину атмосферою психологічного комфорту: відмовтесь від непорозумінь та конфліктів, категоричності, підвищених, необґрунтованих та незрозумілих вимог до дитини. Звільніть дитину від негативних переживань. Навчіться керувати власними діями та висловами. Збільшіть емоційне спілкування з дитиною: цікавтесь її внутрішнім станом, переживаннями, бажаннями. Виявляйте любов до дитини … Продовжувати читання Шановні батьки! Створюємо емоційне благополуччя дітей

Малята тішаться із ранку – сьогодні вбрали вишиванку!
Collage_Fotor

Традиційно з нагоди Всеукраїнського дня вишиванки наш заклад долучився до свята, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого одяг  Протягом дня в усіх вікових групах проводилася різноманітна робота з вихованцями, спрямована на  збереження українських цінностей та їх популяризація серед дошкільнят та колективу закладу.

Лялькова вистава
Collage_Fotor

Під час традиційного проведення дня Театру, діти подивилися виставу  “Про вогонь нам треба знати: з ним не можна жартувати!” Герої вистави – Зайчик та Їжачок  розповідали неслухняному Колобку, а також маленьким глядачам, як слід поводитися під час виникнення пожежі, а вихованці ДНЗ підказували ляльковим персонажам правила поведінки з вогнем та постійно спілкувалися з ними, відповідали на запитання. Під … Продовжувати читання Лялькова вистава

Програма проведення загальноміських заходів, присвячених Дню захисту дітей у місті Первомайську “Хай сонцю і квітам радіють всі діти!”
14109_html_m3b533df1

30 травня 2019 року 13.00 Святковий ранок “Веселковий світ дитинства” (дитяча бібліотека) 1 червня 2019 року 09.00 Виставка робіт учнів дитячої художньої школи “Дитинства щаслива мить” (виставкова зала дитячої художньої школи) 09.30 Виставка робіт учнів дитячої художньої школи малюнків на мольбертах за участі всіх охочих дітей (міський парк культури і відпочинку “Дружба народів”) 10.00 Казковий болі-арт (міський парк … Продовжувати читання Програма проведення загальноміських заходів, присвячених Дню захисту дітей у місті Первомайську “Хай сонцю і квітам радіють всі діти!”

Про літній оздоровчий період в ДНЗ
4

Проведення літнього оздоровлення передбачає розв’язання навчально – виховних завдань, що досягається організацією змістовної діяльності дітей. З метою забезпечення ефективного оздоровлення та повноцінного відпочинку дітей влітку, створення належних умов для освітньої, культурно-виховної, фізкультурно-оздоровчої та спортивної роботи під час літнього оздоровлення дітей в дитячому дошкільному закладі проводиться робота щодо оздоровлення дітей. Літній період особливо сприятливий для зміцнення … Продовжувати читання Про літній оздоровчий період в ДНЗ

Підсумкове засідання гуртка «Талановиті пальчики»
Collage_Fotor

Зображувальна діяльність відіграє велике значення для всебічного розвитку особистості. В процесі створення зображення в дитини формуються спостережливість, естетичне сприйняття, художній смак, творчі здібності. Під час зображувальної діяльності дитина має можливість доступними засобами виразити свій емоційний стан, своє ставлення до навколишнього світу, вчиться самостійно створювати прекрасне, помічати його в повсякденному житті, у творах мистецтва. 6 травня, … Продовжувати читання Підсумкове засідання гуртка «Талановиті пальчики»

Пам’ятка “Формування у старших дошкільників позитивного ставлення до школи”
0

  * Розпочинайте підготовку до школи з ігор, під час яких діти могли б набути нових знань, умінь і навичок, а також розвивати свої здібності. Мова гри найбільш зрозуміла дітям, тому грайтеся з ними («Чого не стало?», «Що змінилося?», «Слова-міста», «На­зви одним словом», «Я знаю п’ять назв квітів, посуду, меблів…» тощо).    * Дотримуйтеся систематичності занять: 10-15 хвилин щодня … Продовжувати читання Пам’ятка “Формування у старших дошкільників позитивного ставлення до школи”

Дитячий садок – дім радості для діток
Collage_Fotor

Із зацікавленістю спостерігають вихованці старшої А групи за грою на фортепіано своїх друзів – учнів дитячих музичних шкіл: Степаненко Діани, Акімкіної Лізи та Колос Софії. Творчих успіхів вам, дівчатка!